O Manuka Doctor

Kosmetika MANUKA DOCTOR obsahuje ve všech přípravcích Manukový med z Nového Zélandu. Zároveň ve většině preparátů obsahuje čištěný včelí jed, který působí na pleť jako „Přírodní Botox“.
Používejte naše produkty, které využívají přirozené dobro přírody, aby vám napomohly udržet zdravou vyváženost a podpořily vaši pohodu.

  • Mocné přírodní složení
  • Využití nejlepších přírodních produktů, které vytvářejí rovnováhu
  • Inspirováno přírodou
  • Přívětivé ke včelám – při získávání našich surovin není žádným včelám ubližováno
  • Bez škodlivých chemikálií a geneticky modifikovaných surovin
  • Využití esence přírody
  • Vyrobeno s péčí pro pohodu našich zákazníků

Značka Manuka Doctor se snaží nabízet vhodný vyvážený poměr esenciálních složek zkombinovaných tak, aby nabídly funkční přírodní řešení. Díky dodržování nejvyšších standardů v oblasti výběru surovin a výrobních procesů můžeme své zákazníky ujistit o nejlepší kvalitě, přírodním složení opírajícím se o technické údaje odborného výzkumu a nezávislé laboratorní testování. Environmentální prvky nejsou vždy k pleti přívětivé. Řada péče o pleť Manuka Doctor je navržena tak, aby byla přívětivá – její synergická složení jsou pro vás přirozeně dobrá.

 

Přehled řad:

 

ApiClear

ApiClear od značky Manuka Doctor – obnovení rovnováhy problémové pleti

Řada produktů ApiClear od značky Manuka Doctor obsahuje aktivované klíčové suroviny (například čištěný včelí jed, manukový med a propolis) a je klinicky prokázáno, že pomáhá při snižování počtu pupínků způsobených akné.

Řada pro péči o pleť s pupínky byla navržena speciálně pro pleť náchylnou ke vzniku černých teček a pupínků a zahrnuje čisticí přípravek, sérum, tonikum, korekční gel a hydratační přípravek.

Léčení pupínků způsobených akné pomocí produktů ApiClear

Pečlivě vybraná směs surovin napomáhá obnově poškozených pleťových buněk, dodává živiny nutné pro regeneraci buněk, pomáhá snižovat počet pupínků a může být nápomocná při blednutí a snížení množství akné a zjizvení.

——————————————————————————————————————————

ApiNourish

Řada Manuka Doctor ApiNourish

Řada ApiNourish zahrnuje omlazující pleťovou masku, pleťový čisticí přípravek a regenerační a obnovující krémy.

Všechny naše čisticí, tonizační a hydratační produkty pro každodenní péči o pleť využívají klíčové suroviny, které zahrnují manukový med, čištěný včelí jed (PBV™), avokádový olej, olivový olej, vitamin E a kokosové a bambucké máslo.

Vaše každodenní péče o pokožku s řadou ApiNourish

Vaše pleť bude zklidněná a obnovená díky složkám, které budou společně pracovat na obnovení hydratační bariéry, budou napomáhat vytváření nového kolagenu a poskytnou hlubokou pronikavou hydrataci tam, kde je to nejdůležitější. Omezí se výskyt jizev a vrásek a vaše pleť bude vypadat viditelně mladší.